CENÍK - FASHION

Šaty

Originální, jednouché, veselé, pružné - takové jsou šaty z naší šicí dílny. Vždy šijeme pouze pár kusů z jedné látky. Snažíme se tak o to, aby naše šaty byly stále originální. Máte o šatech jinou představu? Ušijeme Vám je na míru.

850

CZK

od

Kojící šaty

Módní kojící šaty z naší šicí dílny, které jsou vždy velmi praktické a originální zároveň. Vždy šijeme pouze pár kusů z jedné látky. Snažíme se tak o to, aby naše výrobky byly stále originální. 

1300

CZK

od

Zástěry

Originální zástěry z naší šicí dílny zpříjemní vaření a kuchtění u Vás doma. Na zástěry používáme veselé látky a šijeme je vždy jen po pár kusech.  K zástěrám lze ve stejném vzoru ušít také chňapky, utěrky, ubrus nebo také dětská zástěry. 

370

CZK

od

Koženkové batohy

Naše originální koženkové batohy jako skvělý módní i funkční doplněk. Jsou designově jednouché, což je činí nenápadnými a nápadnými zároveň. 

950

CZK

od

Tašky

Jednoduché, avšak pevné plátěné a snadno udržovatelné tašky z naší šicí dílny jsou praktickým doplňkem pro Vaše nákupy. 

330

CZK

od

Ledvinky

Naše originální koženkové ledvinky jako skvělý módní i funkční doplněk pro Vaše drobnosti. Jsou designově jednouché, což je činí nenápadnými a nápadnými zároveň. 

500

CZK

od

Řasené šaty

Originální, veselé, pružné - takové jsou nařasené šaty z naší šicí dílny pro ty, kterým nevyhovuje náš "standardní" střih. Vždy šijeme pouze pár kusů z jedné látky. Snažíme se tak o to, aby naše šaty byly stále originální. 

1000

CZK

od

Kojotrika

Módní kojící trika z naší šicí dílny, které jsou vždy velmi praktické a originální zároveň. Vždy šijeme pouze pár kusů z jedné látky. Snažíme se tak o to, aby naše výrobky byly stále originální. 

700

CZK

od

Trika

Originální, jednouchá, veselá, pružná - taková jsou trika z naší šicí dílny. Vždy šijeme pouze pár kusů z jedné látky. Snažíme se tak o to, aby naše trika byla stále originální. 

600

CZK

od

Čelenky

Naše pružné čelenky jsou praktickým a elelgantním módním doplňkem. 

200

CZK

od

Kabely

Kabely šijeme z tzv. žakárových látek které se vyznačují jednak bohatými vytkávanými vzory, ale také svou pevností. Kabely lze mimo jné použít i jako cestovní zavazadlo. 

700

CZK

od

Kardigany

Naše originání kardigany, v několika různých provedeních, vás zahřejí nejen na těle, ale vzhledem k použití veselých látek, i na mysli. 

1500

CZK

od